Stypendia pomostowe otrzymało w tym roku 3 studentów z Międzychodu!

Już po raz 5 Stowarzyszenie Nowy Międzychód przy obecności Starosty Międzychodzkiego, Wicestarosty oraz Dyrektora PCUW wręczyło certyfikaty mieszkańcom gminy Międzychód, którzy w tym roku rozpoczęli studia stacjonarne. Program Stypendiów Pomostowych „Dyplom z marzeń” , który powstał 15 lat temu dzięki Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności jest realizowany na naszym terenie przez Stowarzyszenie Nowy Międzychód przy zaangażowaniu grona Partnerów, do których od początku należy Starostwo Powiatowe w Międzychodzie. W tym roku stypendia w wysokości 500 zł przez 10 miesięcy otrzymywać będzie Martyna Kałużna, Zuzanna Cupiał i Marcin Tonak. Dodajmy, że dotychczas otrzymało je już 16 mieszkańców.Partnerami w tym roku są także: Nadleśnictwo Międzychód i Placówka Partnerska Alior Bank Grzegorz Kurek.

Kolejny nabór już za rok!