Witaj szkoło!

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty!!!
Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018 pragniemy złożyć serdeczne życzenia dla całej społeczności szkolnej.
Wam, drodzy Uczniowie życzymy jak najlepszych wyników w nauce, aby osiągnięte umiejętności życiowe były dla Was drogowskazem i solidnym fundamentem do budowania Waszej przyszłości, aby droga zdobywania wiedzy była pełna ciekawości, fascynacji a także inspiracji.
Nauczycielom i pedagogom życzymy mnóstwo pozytywnej energii, cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do wytyczonych sobie celów oraz zadowolenia z wykonywanej pracy, co pozwala osiągnąć sukces zawodowy.
Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również rodzicom, aby doświadczali dużo miłości i radości ze strony swych dzieci, za trud i wysiłek włożony w ich wychowanie.

Starosta Międzychodzki - Julian Mazurek
Przewodniczący Rady Powiatu Międzychodzkiego - Rafał Litke