Duch Baroku w Sierakowie - gra terenowa
2 czerwca 2024 r.
Start: 12:00
Rynek w Sierakowie

Muzeum Zamek Opalińskich w Sierakowie Powiatowa Instytucja Kultury serdecznie zapraszają wszystkich miłośników historii, przygód i zagadek do udziału w niezwykłej grze terenowej pod nazwą "Duch Baroku".

Wydarzenie to stanowi wyjątkową okazję, aby przenieść się w czasie do epoki baroku i odkrywać tajemnice oraz fascynujące historie z tamtego okresu. Gra terenowa jest skierowana do wszystkich pasjonatów historii, dla rodzin z dziećmi, drużyn uczniowskich, drużyn seniorów oraz wszystkich tych, którzy kochają rozwiązywać zagadki i odkrywać tajemnice.

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 czerwca.
Kontakt:
    • Telefon: 61 29 52 392
    • Email: sierakow_muzeum@wp.pl
    • Facebook: Muzeum Zamek Opalińskich

Każdy zespół powinien liczyć od 2 do 5 osób. Udział w grze jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają mnóstwo zabawy i edukacyjnych wrażeń.

Tematyczne gry miejskie, to nie tylko doskonała forma spędzenia wolnego czasu, ale również świetna okazja do poszerzenia wiedzy historycznej i rozwijania umiejętności pracy zespołowej. Na uczestników czekają liczne wyzwania, zagadki oraz interaktywne zadania, które pozwolą poczuć atmosferę baroku.

Wydarzenie jest finansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2024.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji do zabawy i nauki w jednym!