Informacje po spotkaniu z przedstawicielami firmy Christianapol Meble Polska

W dniu 06 marca 2024 r. przy współpracy Powiatowego Urzędu Pracy
w Międzychodzie zostało zorganizowane spotkanie informacyjne, w którym uczestniczył Starosta Międzychodzki Rafał Litke, przedstawiciel firmy Christianapol Meble Polska sp. z o.o. sp. k. oraz pracownice Urzędu Pracy.
Na spotkaniu pojawiło się około 300 osób. Na forum publicznym zostały omówione m. in. następujące tematy:

-bieżące zapotrzebowanie w zakładzie pracy w Sulęcinie wraz ze szczegółowymi stawkami dotyczącymi wynagrodzenia oraz wliczanych dodatków,

-informacje dot. możliwości dojazdu i dodatku z tego tytułu,

-informacje dot. ogólnej sytuacji zakładu (stopniowe zwiększanie produkcji),

-informacje dot. zmianowości (plany poszerzenia z jednej zmiany do dwóch w przyszłości).

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Urząd informuje również o możliwości uzyskania bliższych informacji telefonicznie, pod numerem 95 748 80 26, bezpośrednio w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy, ul. 17 Stycznia 143, 64-400 Międzychód  – biuro nr 10 lub na stronie internetowej firmy: