7 urodziny Studia Tańca Remix
20 stycznia 2024 r.
Hala sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy w Międzychodzie
godz. 17.00 i 19.00

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami były sobie dwa królestwa a w jednym z nich żyła DIABOLINA, wróżka o dobrym i czystym sercu...

Tak zaczyna się niesamowita, taneczna opowieść o miłości, zaufaniu, zdradzie, cierpieniu i wybaczaniu, osadzona w bajkowej, przepięknej scenerii królestwa pełnego magii i magicznych stworzeń.

Jeśli chcecie wiedzieć jak zakończy się ta historia zapraszamy Was już 20 stycznia 2024 r.

Hala sportowa Szkołą Podstawowa nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy w Międzychodzie,

koncert o godz. 17:00 i 19:00

bilety w cenie 37 zł do nabycia w kasie CAK Międzychód.

tel. 95 748 2602

Wystąpi ponad 200 młodych tancerzy ze Studia Tańca Remix Międzychód, które świętować będzie swoje 7 urodziny

i Studio Tańca Gold z Międzyrzecza.

Tego widowiska nie możecie przegapić.

Magiczna sceneria, piękna muzyka, wspaniała choreografia - czegóż chcieć więcej? Nie może Was zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu - to będzie prawdziwe święto tańca.

Zapraszamy do zakupu biletów i do zobaczenia!