Za nami także Samsung River Triathlon w Międzychodzie

W miniony weekend - w niedzielę odbyła się kolejną duża impreza na terenie powiatu międzychodzkiego - Samsung River Triathlon. Na starcie w Międzychodzie stawiło się aż 215 zawodników, którzy w pierwszej kolejności pokonywali trasę pływacką, następnie rowerową i na koniec biegową.

Warto wspomnieć, że w zmaganiach wzięli udział również przedstawiciele powiatu międzychodzkiego. w sztafecie część pływacka należała do Prezesa Fundacji "Jeszcze więcej sportu" Romana Brzozowskiego czyli Organizatora Samsung River Triathlon Series, który został zmieniony przez Przewodniczącego Rady Powiatu Międzychodzkiego Pana Ryszarda Skibę, natomiast w części biegowej zobaczyć można było samego Starostę Powiatu Międzychodzkiego - Rafała Litke.