Palić, nie palić - o to jest pytanie?

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Międzychodzie informuje o  realizacji XXII edycji konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” przez Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Konkurs skierowany jest do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. Tegoroczne zadanie konkursowe będzie polegać na przygotowaniu fotografii promującej zdrowy styl życia wolny od palenia tytoniu i inhalowania  e - papierosów.

Zadania dla uczestników konkursu:

• Wykonanie i przesłanie zdjęcia zapisanego w formacie .JPG lub .PNG.  Organizator konkursu dopuszcza komputerową obróbkę obrazu w programie graficznym oraz uzupełnienie fotografii o elementy graficzne.
  • Zdjęcia można wykonać za pomocą dowolnego sprzętu do utrwalania (rejestracji) obrazów i dźwięków.

Celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia wolnego od palenia tytoniu                            i inhalowania e-papierosów oraz promowanie niepalenia i nieużywania e-papierosów szczególnie  w środowisku młodzieży szkolnej.

Partnerami przedsięwzięcia na etapie wojewódzkim jest Kuratorium Oświaty                        w   Poznaniu i Wielkopolskie Centrum Onkologii.

Termin nadesłania prac do PSSE  do 22 kwietnia 2022r. na adres email: oswiata.zdrowotna@psse-miedzychod.pl

Na etapie powiatowym komisja konkursowa przyzna I, II i III miejsce. Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Posiedzenie Wojewódzkiej Komisji Konkursowej – 12 maj 2022r.