"Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu międzychodzkiego w 2022 r."

Zarząd Powiatu Międzychodzkiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. "Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu międzychodzkiego w 2022 r."

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego w sprawie zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej: /pliki/powiatmiedzychodzki/pliki/Zaproszenie%2C%20zg%C5%82oszenie%20do%20Komisji%202022.pdf

Uchwała i ogłoszenie konkursu ofert na realizację zadania publicznego: pliki/powiatmiedzychodzki/pliki/Uchwa%C5%82a%20135_172_2021.pdf