youtube

Ruszają regionalne spotkania informacyjne dotyczące konkursu grantowego Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego zaprasza na regionalne spotkania informacyjne dotyczące pierwszego konkursu grantowego.

Rozpoczyna się cykl spotkań regionalnych, które będą się odbywać między 22 marca a 10 kwietnia on-line, na platformie Zoom. Zachęcamy Was do udziału w spotkaniu poświęconym Naszemu regionowi: będzie to okazja do poznania konsultantek/konsultantów regionalnych oraz innych organizacji z regionu.

 

Jednym z głównych założeń Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny jest bycie blisko obywatelek i obywateli, którzy chcą podejmować działania na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Dlatego organizowany jest cykl dziewięciu spotkań, z których każde jest dedykowane innemu regionowi.

 

Podczas spotkań regionalnych zostaną omówione najważniejsze założenia i wytyczne dotyczące pierwszego konkursu grantowego w ramach Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny. Organizatorzy stworzą też przestrzeń do współpracy, dzięki której będziecie mogli wymienić się doświadczeniami i pomysłami na działania oraz opcjonalnie znaleźć partnera do Waszego projektu.

 

Spotkania będą miały charakter interaktywny, dzięki czemu wszystkie osoby uczestniczące będą mogły zadać pytania, uzyskać przydatne informacje czy wyjaśnić wątpliwości.

W trakcie spotkań: 

       -   przeanalizowane zostanie ogłoszenie konkursowe: wymagania formalne i procedury;

        - prześledzony wniosek grantowy w generatorze (specjalnym narzędziu do składania wniosków);

       -  - pokazany budżet i przykłady kosztów kwalifikowanych.

 

Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w:

        - konsultacjach dotyczących współpracy międzynarodowej, komunikacji oraz rozwoju instytucjonalnego w ramach Programu;

       -   krótkich spotkaniach dla organizacji, które planują złożenie wniosku w pierwszym, drugim bądź trzecim obszarze i poszukują partnerów.

 

7 kwietnia (środa) w godz. 11.00-14.00 odbędzie się spotkanie regionalne dla województwa lubuskiego i wielkopolskiego

Rejestracja: https://crm.sektor3-0.pl/AO/spotkanie-regio-07-04-2021

Rejestracja na to spotkanie zostanie zamknięta o godz. 12:00 w dniu 6 kwietnia (wtorek)

 

10 kwietnia (sobota) w godz. 11.00-14.00 odbędzie się dodatkowe spotkanie dla osób, które nie mogą wziąć udziału w spotkaniach odbywających się w ciągu tygodnia. To spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy. 

Rejestracja: http://bit.ly/AO-regionalny_10-04-2021

Rejestracja na to spotkanie zostanie zamknięta o godz. 12:00 w dniu 9 kwietnia (piątek)

 

Spotkania poprowadzą członkinie i członkowie Zespołu Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny. Szczegółowy program wydarzeń można znaleźć tutaj.

 

Zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby! 

Pierwszy konkurs zostanie ogłoszony 17 marca, a wnioski składać będzie można do 17 maja br.

 

***

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań on-line w ramach ProgramuAktywni Obywatele Fundusz Regionalny.

 

Rejestracja na spotkanie zostanie zamknięta o godz. 12:00 w dniu je poprzedzającym. 

 

Link do wydarzenia (wraz z instrukcją korzystania z platformy Zoom) zostanie przesłany do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem. Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem, skontaktuj się z Adrianą Skutyńską: adriana.skutynska@frsi.org.pl,              574 999 973.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz pytania, zachęcamy do kontaktu z konsultantem i konsultantkami regionalnymi

 • Fundusze Europejskie
 • BIP
 • eBOI
 • RADA
 • pomoc prawna
 • kolejkowanie

 • Geoportal powiatu
 • Mapa powiatu
 • Kraina 100 jezior
 • Telewizja Wielkopolska
 • Galerie zdjęć
 • PTI