"Nie palę, chcę być zdrowy”
ROZSTRZYGNIĘTY

To hasło konkursu opracowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Międzychodzie. W dniu 02 czerwca w Sali konferencyjnej odbyło się jego podsumowanie. Konkurs zorganizowany był przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, a realizowany  w ramach obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu. Przedsięwzięcie adresowane było do uczniów klas V do VII szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym opracowaniu autorskiego plakatu antytytoniowego.

Z dziesięciu szkół podstawowych do konkursu przystąpiły dwie szkoły z: Chrzypska Wielkiego i Kwilcza. Po eliminacjach szkolnych do etapu powiatowego konkursu zakwalifikowano 5 prac uczniów. Komisja konkursowa dokonała ich weryfikacji oraz oceny zgodnie z Regulaminem, po których jednogłośnie wytypowała laureata. Została nim

uczennica Zespołu Szkół /Szkoły Podstawowej w Chrzypsku Wielkim

MARIANNA GOGOŁEK

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Ponadto komisja przyznała:

MONICE SŁOWIŃSKIEJ  -  Szkoła Podstawowa w Kwilczu

MARII HOLCE – Szkoła Podstawowa w Kwilczu

oraz dwa wyróżnienia:

NATALII CZEKALSKIEJ  -  Zespół Szkół /Szkoła Podstawowa w Chrzypsku

Wielkim

JULII BINIAŚ - Szkoła Podstawowa w Kwilczu.

Laureatka i pozostali uczestnicy powiatowego konkursu otrzymają Dyplom PPIS oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez Starostę Powiatu, za które w  imieniu uczestników powiatowego konkursu  oraz własnym serdecznie dziękujemy.

Anastazja Krysztofek-Kinal

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna