30-lecie samorządności

Szanowni Państwo Samorządowcy,

🗳 Trzydzieści lat temu odbyły się w Polsce pierwsze wolne wybory samorządowe. Dały one początek odrodzonej samorządności. Nie muszę nikogo przekonywać, jak wiele spraw udało się zrealizować w

Kraina 100 Jezior

na przestrzeni ostatnich trzech dziesięcioleci samorządom gminnym, a od dwudziestu dwóch lat także i powiatowemu.

W tym wyjątkowym dniu - dziękuję Wam, wszystkim tym, którzy pracowali i pracują na rzecz społeczności #powiatmiedzychodzki, przyczyniając się do rozwoju naszej Małej Ojczyzny.

Życzę Państwu wszelkiej pomyślności, niech kolejne lata obfitują w liczne sukcesy, niosą satysfakcję z dobrze wykonanych zadań oraz będą szczęśliwe zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym. Obecny zaś czas niech skończy się jak najszybciej i nie wraca więcej.

Rafał Litke

Starosta Międzychodzki