UWAGA!!!

w Starostwie Powiatowym w Międzychodzie

dot. Wydziału Budownictwa, Inwestycji
i Zamówień Publicznych

Starostwo Powiatowe w Międzychodzie informuje, że dokonano reorganizacji Wydziału Budownictwa, Inwestycji i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego w Międzychodzie i ostatecznie zamknięto biuro Wydziału mieszczące się w budynku Urzędu Gminy  w Sierakowie.
Biuro  w Sierakowie  zapewniało  obsługę mieszkańcom gmin Sierakowa, Kwilcza  i Chrzypska Wielkiego  w zakresie udzielania pozwoleń na budowę, rozbiórki, zmianę sposobu użytkowania itd.

Powyższa decyzja została podjęta po przeprowadzeniu szczegółowej analizy funkcjonowania.

Scalenie służb architektury i budownictwa  w jednym miejscu, pozwoli na kompleksową,  jeszcze lepszą obsługę naszych mieszkańców oraz zapewni sprawniejsze funkcjonowanie systemu zastępstw.

Obecnie wszystkie sprawy z zakresu działania powiatowej administracji architektoniczno- budowlanej dla wszystkich  gmin naszego powiatu  załatwiane są w jednym miejscu - siedzibie Starostwa Powiatowego w Międzychodzie ul. 17 Stycznia 143,

Wydział Budownictwa, Inwestycji i Zamówień Publicznych

bud. A I piętro,  pok. 103 i 112.

tel. 95 748 8723, 95 748 8740, 95 748 8756,

mail budownictwo@powiat-miedzychodzki.pl