Zostali wyłonieni reprezentaci Powiatu Międzychodzkiego do udziału w sesji Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego !

Szkoły ponadgimnazjalne również w tym roku przyłączyły się do projektu Sejmiku Województwa Wielkopolskiego pn. Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego z tematem wiodącym: „15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej okiem wielkopolskiej młodzieży”.
Dziś w Starostwie Powiatowym uczniowie zaprezentowali przed komisją powiatową swoje projekty. Zwyciężyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego: Julia Kramer oraz Daniel Pruchniewski, którzy będą reprezentować Powiat Międzychodzki podczas sesji Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego w siedzibie Samorządu Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.