Spotkanie Noworoczne i wspólne kolędowanie w DPS Łężeczki

Dnia 08 stycznia 2019 r. w Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach odbyło się Spotkanie Noworoczne, podczas którego były życzenia, podsumowanie minionego roku i podziękowania dla Mieszkańców za pracę społeczną w 2018 r. na rzecz Domu. Rada Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach wyróżniła 12 Mieszkańców, którzy otrzymali dyplomy i upominki. Spotkanie uświetnił występ chóru z Dziennego Domu Seniora w Pniewach. Dzień później natomiast Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej gościli dzieci, młodzież i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 2  w Międzychodzie z przedstawieniem jasełkowym. Uroku inscenizacji dodały kolędy i gra na instrumentach muzycznych. Do wspólnego kolędowania włączyli się chętnie Mieszkańcy Domu.