Wielka gala dla młodych sportowców powiatu międzychodzkiego!

17 październia 2018 r. w Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury odbyła się uroczysta Gala  podsumowująca III edycję Grand Prix Powiatu Międzychodzkiego w biegach dziecięco - młodzieżowych. Jest to cykl biegów skierowany dla najmłodszych biegaczy, który towarzyszy dużym biegom organizowanym na terenie powiatu międzychodzkiego. Galę poprowadził Przewodniczący Rady Powiatu Rafał Litke wraz z Dyrektor BPiCAK Natalią Czarnecką. Podczas uroczystości Przewodniczący złożył podziękowania na ręce Dyrektorów Biegów za zaangażowanie i krzewienie ducha sportu wśrd najmłodszych. Każdy uczestnik, który wziął udział w conajmniej trzech z czterech  biegów został odznaczony medalem. Siedemnastu wspaniałych młodych biegaczy natomaist, zakwalifikowało się na podium w czterach kat. biegowych na 100, 200, 400 i 800 m. Dekoracji dokonali Starosta Julian Mazurek, Wicestarosta Jędrzej Schubert, Radni Powiatu: Klaudia Kolanowska - Sroka, Władysław Wieczorek, Ryszar Rogala oraz Dyrektor Banku PKO BP S.A.  Lidia Jarnut – Rachowiak. Galę swoim występem uświetniła Alicja Kowalska wraz z chórkiem ze Studia Piosenki w Międzychodzie.

Pełna fotorelacja na stronie: >> ZDJĘCIA

Klasyfikacja oraz wyniki: >> WYNIKI