Powiat Międzychodzki zdobył I miejsce!

W minioną sobotę na Strzelnicy Bractwa Kurkowego w Sierakowie odbyły się XIV Powiatowe Zawody Strzeleckie Samorzadowców. W zabawie brali udział Starosta Międzychodzki Julian Mazurek, Wicestarosta Jędrzej Schubert, Przewodniczący Rady Powiatu Międzychodzkiego Rafał Litke, Przewodniczący Rad Miejskich oraz Radni. Samorządowcy zmagali się w strzelaniu z procy, wiatrówki, KBKS czy w rzucie granatem. Zwycięską drużyną okazał się być Powiat Międzychodzki. Ponadto w kategorii VIP czyli skierowanej do włodarzy oraz przewodniczących rad, Panowie zmierzyli się w strzelaniu do zapadek. Liderem został Przemysław Goźdź - Przewodniczący Rady Miejskiej w Sierakowie. Turniej poprowadził Strzelmistrz Bractwa - Grzegorz Jaskuła.

Wszytkiem uczestnikom serdecznie gratulujemy!