Dziś w Starostwie Powiatowym odbył się II etap Powiatowego Konkursu Zawodoznawczego pt. "Mój Zawód - Moja Przyszłość".

I etap polegał na zgłoszeniu prac plastycznych w temacie "Zawody przyszłości", uczniowie, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu stawili czoła w teście, wykazując się sporą wiedzą teoretyczną. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci bonu podarunkowego, które wręczył Starosta Międzychodzki Julian Mazurek.

I miejsce zdobyła Aleksandra Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzychodzie
II miejsce - Weronika Kilanowska z Zespołu Szkół w Chrzypsku Wielkim
III - Aleksandra Ślusarczyk z Zespołu Szkół w Łowyniu

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy wielu sukcesów!!

Organizatorami Konkursu jest Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna, Młodzieżowe Centrum Kariery, Filia Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Międzychodzie oraz Powiat Międzychodzki.