ORLIK CUP 2018 II RUNDA TURNIEJU PIŁKARSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O MISTRZOSTWO POWIATU

Na orlku przy ul. Sportowej w Międzychodzie, odbył się kolejny turniej piłkarski Orlik Cup 2018 z udziałem najlepszych szkól podstawowych w naszym powiecie. Reprezentacje czterech szkół rywalizowały o puchar powiatu, który zarazem jest II rundą kolejnej edycji piłkarskiego turnieju ORLIK CUP , którego w tym roku partnerem jest LECH POZNAŃ. Zwycięzcą i zdobywcą głównego trofeum została Szkoła Podstawowa nr.1 w Międzychodzie, która wyprzedziła SP-2 Miedzychód, SP Lubosz i SP Chrzypsko Wlk.

Organizator turnieju p. Mariusz Ratajczak, wręczył okazałe puchary , a także nagrody rzeczowe w postaci piłek dla każdej ze szkół.

Oto najciekawsze wyniki:

SP-2 Międzychód - SP Lubosz 2:2 i SP-1 Międzychód - SP-2 Międzychód 4:3

Zespół zwyciezców grał w składzie:

Skrzypczak, Gaweł, Leszczyński, Suterski, Krzyżaniak, Cejba, Różyński, Wawrzyniak, Szukała i Orzeł, a opiekunem drużyny był p. Przemysław Sobkowski.

Organizator turnieju, chciałby podziękować wszystkim opiekunom, jak i koordynatorowi powiatowemu SZS Wlkp p. Irkowi Sochackiemu za wszelką pomoc. Zwycięzcą życzymy udanego kolejnego turnieju, tym razem na szczeblu regionalnym.