„PALIĆ, NIE PALIĆ – OTO JEST PYTANIE?”

ROZSTRZYGNIĘTY

,,Palić, nie palić – oto jest pytanie?” to  hasło konkursu ogłoszonego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Konkurs realizowany był przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Międzychodzie, a adresowany do uczniów klas V szkół podstawowych. Zadaniem konkursowym było samodzielne przygotowanie gry planszowej.

Z dziesięciu szkół podstawowych do konkursu przystąpiły szkoły z: Chrzypska Wielkiego, Lutomia, Sierakowa, Kwilcza, Lubosza oraz z Międzychodu

Po eliminacjach szkolnych do etapu powiatowego konkursu zakwalifikowano 7 prac uczniów. Komisja konkursowa po ich wnikliwej analizie wytypowała laureata, którym została uczennica Szkoły Podstawowej w Luboszu:

KINGA MLECZAK

Praca uczennicy będzie reprezentowała Powiat w eliminacjach wojewódzkich.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Ponadto komisja przyznała:

Jakubowi Zamożniewiczowi kl. V – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzychodzie

III MIEJSCE / egzekwo:

Janowi Kuczyńskiemu kl. V –  Szkoła Podstawowa w Lutomiu

Sandrze Matuszek kl..V – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzychodzie

Wyróżnienie:

Stanisławowi Szlachetce – Szkoła Podstawowa w Sierakowie

Natalii Czekalskiej – Szkoła Podstawowa  w Chrzypsku Wielkim

Laureat wraz z opiekunem zostali zaproszeni na uroczystość finałową konkursu, które odbędzie się w  Poznaniu w Multikinie  w dniu 29 maja 2018 roku.

Ponadto na szczeblu powiatowym przyznano nagrody rzeczowe dla laureata oraz pozostałych uczestników konkursu. Fundatorami nagród jest Starostwo Powiatu, za które w  imieniu laureatów oraz własnym serdecznie dziękujemy.

Anastazja Krysztofek-Kinal

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna