26 marca 2018 r.

Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP

/ 64-100 Leszno, ul. Pl. J. Metziga 26/6, tel./fax: 65 520 78 86 ; 61-104 Poznań, ul. Chwaliszewo 75, tel./fax: 61 851 91 34 /

Serdecznie zapraszamy na spotkanie na temat „Źródeł finansowania organizacji pozarządowych”.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli organizacji działających na terenie gminy Międzychód.

Spotkanie odbędzie się 26 marca br. w Starym Porcie – świetlica MTTiSW ul. Portowa 8A, Międzychód o godz. 16.00.

Poprowadzi je Mikołaj Kostaniak, doradca w Stowarzyszeniu Centrum PISOP. Spotkanie będzie doskonałą okazją do zapoznania się aktualnymi konkursami skierowanymi dla organizacji pozarządowych, a także innymi narzędziami skąd organizacje mogą pozyskiwać fundusze na działania.

Zgłoszenia prosimy kierować do Pawła Piepiory pod numerem telefonu 606874136 .

Zapraszamy!

Z poważaniem,