PROFILAKTYKA HIV

„BEZPIECZNE WALENTYNKI 2018”

Podsumowano konkurs, adresowany do społeczności lokalnej, na temat podstawowej wiedzy w zakresie profilaktyki HIV/AIDS. Do komisji konkursowej wpłynęło 130 kart konkursowych. Po ich weryfikacji stwierdzono poprawność odpowiedzi we wszystkich pracach. Komisyjnie wylosowano 10 kart uczestników.

Laureaci:

1.Jakub Mech Sieraków

2.Sandra Judek Grobia

3.Mikołaj Szukała Niemierzewo

4.Emilia Kasprzak Międzychód

5.Milena Pokrywka Zatom Stary

6.Barbara Banaszkiewicz Białcz

7.Kamil Kaczmarek Międzychód

8.Wiktoria Ławniczak Międzychod

9.Zuzanna Pucek Międzychód

10.Anna Piechowiak Sieraków

Wyżej wymienione osoby otrzymają dyplom oraz nagrodę ufundowaną przez Starostę Powiatu, za który w imieniu laureatów dziękujemy.

Ponadto z uwagi na dużą liczbę nadesłanych prac konkursowych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny przyznał  dodatkowe nagrody w formie podgrzewacza USB oraz dyplomy dla kolejnych pięciu losowo wybranych uczestników:

1. Paulina Kukucka Międzychód
  2. Danuta Wieczorek Międzychód
  3. Konstancja Miernik Sieraków
  4. Monika Gomulska Miłostowo
  5. Monika Andrzejewska Kobylarnia

GRATULUJEMY

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w przedsięwzięciu, jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnych propozycjach konkursowych promujących zdrowie.

Anastazja Krysztofek-Kinal

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna