Poseł na Sejm RP Marta Kubiak gościła w Starostwie Powiatowym w Międzychodzie.

We wtorek 30 stycznia w Starostwie Powiatowym w Międzychodzie gościła  Poseł na Sejm RP Marta Kubiak  wraz z asystentem Jerzym Muzyką oraz Dariuszem Prętkim –przedstawicielem Partii Prawo i Sprawiedliwość.

W spotkaniu uczestniczyli: starosta Julian Mazurek, wicestarosta Jędrzej Schubert, przewodniczący Rady Powiatu Rafał Litke, sekretarz powiatu Małgorzata Dorota Kiełbasa i skarbnik powiatu Elżbieta Piechowiak.

Spotkanie było okazja do zapoznania Pani poseł z najważniejszymi zadaniami realizowanymi przez Powiat, a także z problemami jakie występują w trakcie ich realizacji. Wśród wielu spraw poruszono tematy reaktywacji linii kolejowej do Międzychodu, inwestycji  na drogach powiatowych, sytuacji w oświacie, opiece społecznej, opiece zdrowotnej.