Jubileusz 50 - lecia pracy zawodowej Pani Heleny Kuczyńskiej - Jedlińskiej

13 grudnia 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Międzychodzie swoje 50 - lecie pracy zawodowej obchodziła Pani Helena Kuczyńska - Jedlińska. Pani Helena po ukończeniu studiów medycznych podjęła pracę w Sierakowie w Przychodni Rejonowej, następnie w roku 1977 rozpoczęła pracę w międzychodzkich gabinetach dentystycznych. Od 2003 roku przystosowano do leczenia gabinet prywatnej przychodni PUL-MED, gdzie Pani doktor pracuje nadal. W latach 1987 - 1997 pełniła obowiązki kierownika działu stomatologii, jako jedyna w powiecie, Pani Kuczyńska - Jedlińska posiada specjalizację chirurgii stomatologicznej.
Serdecznie gratulujemy tak zaszczytnego jubileuszu oraz życzmy kolejnych lat pełnych satysfakcji z wykonywanego zawodu oraz wielu sukcesów!