Wybitni sportowcy Powiatu Międzychodzkiego!

19 października 2017 r. podczas Sesji Rady Powiatu w Międzychodzie Starosta Julian Mazurek wraz z Przewodniczacym Rady Powiatu Międzychodzkiego Rafałem Litke wyróżnili wybitnych sportowców.  Serdeczne gratulacje otryzmali:

Elżbieta Wziętek za zdobycie III miejsca w Mistrzostwach Europy w OCR - kategoria Open Mix (team relay)

Jędrzej Bąkiewicz za zdobycie Wicemistrzostwa Polski  w siatkówce plażowej w kategorii młodzików (roczniki 2002 i młodsi)  podczas Turniej Finałowego w Sulejowie.

Kamil Małecki za zdobycie Wicemistrzostwa Polski  w siatkówce plażowej w kategorii młodzików (roczniki 2002 i młodsi)  podczas Turniej Finałowego w Sulejowie.

Podziękowania Starsosta oraz Przewodniczący Rady złożyli również Panu Łukaszowi Klapczyńskiemu za zaangażowanie w krzewienie i rozwój kultury fizycznej i sportu wśród młodzieży oraz trud włożony w przygotowanie zawodników GKS „Rzemieślnik” w Kwilczu, którzy zdobyl tytuł  Wicemistrza Polski w siatkówce plażowej w kategorii młodzików podczas Turnieju Finałowego w Sulejowie.

Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!