Targi Organizacji Pozarządowych w Kwilczu

TARGI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W KWILCZU Wielkopolska Sieć Organizacji Pozarządowych Działamy Razem oraz Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji im. Floriana Mazurkiewicza w dniu 02.09.2017r. zorganizowały Targi Organizacji Pozarządowych w Kwilczu. Podczas targów zaprezentowały się organizacje z Kwilcza oraz okolicznych miejscowości. Goszczono: Stowarzyszenie Kulturalne Stara Szkoła 19, Centrum Integracji Społecznej dla Ludzi i Środowiska, Ochotniczą Straż Pożarną w Kwilczu, Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Tęcza" - Warsztaty Terapii Zajęciowej, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Koło nr 1 Kwilcz, Towarzystwo Miłośników Ziemi Wronieckiej, Fundację "Femina Project" Centrum Promocji i Rozwoju Kobiet", Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami "Homini", Stowarzyszenie Instytut Zachodni.
Wydarzeniem towarzyszącym było spotkanie informacyjne, które poprowadziła Pani Joanna Kalińska na temat Regionalnego Programu Grantowego „Równać  Szanse 2017” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Targi Organizacji Pozarządowych to cenne inicjatywa, która pozwoliła na integrację środowiska organizacji pozarządowych, zaprezentowanie swojej działalności, dorobku oraz realizowanych projektów.