TARGI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W KWILCZU

Wielkopolska Sieć Organizacji Pozarządowych „Działamy Razem” oraz  Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji im. Floriana Mazurkiewicza zapraszają Państwa do udziału w Targach Organizacji Pozarządowych w Kwilczu, które odbędą się 2 września 2017r. od godz. 13.00 do godz. 20.00 przed Kwileckim Centrum Kultury i Edukacji.

Zachęcamy wszystkie organizacje do przygotowania stoisk promocyjnych, które umożliwią zaprezentowanie swojej działalności, dorobku, projektów. Będzie to wspaniała okazja do integracji, promocji swoich działań, pozyskania wolontariuszy.

W ramach organizacji Targów zapewniamy stoisko (namiot, stół, ławki, powierzchnię wystawienniczą) oraz poczęstunek.

Ponadto w trakcie targów odbędą się spotkania i warsztaty dla mieszkańców Kwilcza oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. W programie zaplanowano:

15.00 warsztaty kulinarne dla dorosłych – Tradycyjna kuchnia polska (obowiązują zapisy e-mail: biuro@ckie.kwilcz.pl, tel. 616706018 – liczba miejsc ograniczona, koszt 15zł)

16.00 warsztaty rękodzielnicze – Renowacja starych mebli (obowiązują zapisy e-mail: biuro@ckie.kwilcz.pl, tel. 616706018 – liczba miejsc ograniczona, koszt 25zł)

17.00 spotkanie dla organizacji pozarządowych – Pozyskanie dofinansowania w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego „Równać Szanse”

Chęć udziału w wydarzeniu prosimy zgłaszać do do 21 sierpnia 2017 r. na formularzu zgłoszeniowym, dostępnym pod linkiem: https://goo.gl/forms/KVhTFMcHFIRJ0kkm1

Ponadto, organizacje, które dokonały zgłoszenia, prosimy o przesłanie logotypów oraz innych materiałów graficznych promujących Państwa organizację na adres: ngo@dzialamyrazem.pl. Jest to niezbędne celem przygotowania materiałów promocyjnych na TOP Kwilcz 2017. Na logotypy czekamy również do 21 sierpnia 2017 r.

Serdecznie zapraszamy!