06 lipca 2017r. Podczas Sesji Rady Powiatu Międzychodzkiego została nagrodzona młoda miedzychodzkianka za wybitne wyniki sportowe!

Podczas XXXIII Sesji Rady Powiatu Międzychodzkiego została wyróżniona Zuzanna Doroba, która w Finale Centralnym Zawodów Dziecięcych pod nazwą „Czwartki Lekkoatletyczne z PKN Orlen” w Łodzi zdobyła srebrny medal w biegu na 300 metrów dziewcząt w wieku 11 lat i młodszych.

Młodą sportsmenkę uhonorowali dyplomem Starosta Julian Mazurek oraz Przewodniczacy Rady Powiatu Międzychodzkiego Rafał Litke, a także wręczyli bon podarunkowy i kwiaty. Podziękowania skierowane były również do trenera Zuzanny - Przemysława Sobkowskiego, który przyczynił się do osiągnięcia tego wybitnego suksesu.