Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

12 maja 2017r. odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W konkursie zmagali się uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów. Zawodnicy na początku musieli wykazać się wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, natomiast następnie zmierzyć się z torem przeszkód, pokonując go na rowerze. Część praktyczna wymagała od uczniów opanowania, precyzji oraz zdolności zręcznościowej jazdy.

W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie z:
- Szkoły Podstawowej Nr 2 w Międzychodzie
- Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Kamionnie

- Gimnazjum Nr 1 w Międzychodzie
- Gimnazjum Nr 2 w Międzychodzie
- Gimnazjum w Sierakowie

Po podsumowaniu wyników z części teoretycznej i praktycznej zwycięską drużyną w kategorii szkoła podstawowa jak i w kategorii gimnazjum okazali się uczniowie z Zespołu Szkół DWÓJKA w Międzychodzie.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, natomiast wszystkim uczestnikom życzymy bezpiecznego poruszania się w ruch drogowym!

więcej zdjęć --------------->