Eliminacje powiatowe konkursu o mandat posła Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego

Dziś w Starostwie Powiatowym w Międzychodzie odbyła się rekrutacja uczestników Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego. Do realizacji programu z tematem wiodącym: "Marzenia młodzieży o Wielkopolsce 2020+" wystartowały trzy zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu: Zespół Szkół nr 1 Międzychód - Dominika Pertek i Laura Ostruch, Liceum Ogólnokształcące Międzychód - Jowita Szubert i Damian Wódkiewicz oraz Zespół Szkół Sieraków - Daria Rak i Martyna Snopek. Zadaniem uczniów było opracowanie i zaprezentowanie przed komisją pracy na temat "Stąd jesteśmy! Nasza Mała Ojczyzna w naszych marzeniach". Komisja spośród uczestników wyłoniła uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Międzychodzie do udziału w programie edukacyjnym i obywatelskim - Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!