KONKURS - „PALIĆ, NIE PALIĆ – OTO JEST PYTANIE?”

„PALIĆ, NIE PALIĆ – OTO JEST PYTANIE?”

ROZSTRZYGNIĘTY

,,Palić, nie palić – oto jest pytanie?” to  hasło konkursu ogłoszonego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Konkurs realizowany był przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Międzychodzie, a adresowany do uczniów klas V szkół podstawowych.  Zadaniem konkursowym było samodzielne przygotowanie rebusu z hasłem  promującym niepalenie.

Z dziesięciu szkół podstawowych do konkursu przystąpiły szkoły z: Chrzypska Wielkiego, Lutomia, Sierakowa, Kwilcza, Lubosza oraz z Międzychodu:  Jedynka i Dwójka.

Po eliminacjach szkolnych do etapu powiatowego konkursu zakwalifikowano 8 prac uczniów. Komisja konkursowa wytypowała laureata, którym został uczeń szkoły podstawowej w Lutomiu:

PRZEMYSŁAW KOROŚ

Praca ucznia będzie reprezentowała Powiat w eliminacjach wojewódzkich.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Zwycięzca wraz z opiekunem zostali zaproszeni na uroczystość finałową konkursu, które odbędzie się w  Poznaniu w Multikinie  w dniu 31 maja 2017 roku.

Ponadto na szczeblu powiatowym przyznano nagrody rzeczowe dla laureata oraz pozostałych uczestników konkursu. Fundatorami nagród są: Gminy w Sierakowie i Kwilczu, za które w  imieniu laureatów oraz własnym serdecznie dziękujemy.

Anastazja Krysztofek-Kinal
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna