SZCZEPIENIA – DAR LEKCEWAŻONY

DZIAŁANIA KAMPANI JNE W POWIECIE MIEDZYCHODZKIM

ORAZ

EDUKACJA RODZICÓW

Nt. „SZCZEPIENIA – DAR LEKCEWAŻONY”

Na zaproszenie Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamionnie, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Międzychodzie, zorganizował i przeprowadził spotkanie edukacyjno-informacyjne dla rodziców nt. szczepień ochronnych oraz stoisko Promocji Zdrowia, w którym zainteresowane osoby skorzystały z bezpłatnych badań poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Ponadto osobom badanym zaproponowano udział w quizie wiedzy o zdrowiu, którym za udzielenie prawidłowej odpowiedzi wręczono długopis z logo  organizatora. Z pomiaru skorzystało 11 rodziców.

Ogółem w przedsięwzięciu wzięło udział - 25 osób

ZDJĘCIA -------> https://www.facebook.com/powiatmiedzychodzki/photos/pcb.1130626390416433/1130626100416462/?type=3&theater