Remonty w DPS Piłka-Zamyślin - środki z budżetu Państwa

Opis do wykonanych remontów

1. Remont sali rehabilitacyjnej oddział Piłka polegający na szpachlowaniu, malowaniu, wymiany elektryki, położenie wykładziny niepalnej na podłogach, wymiana parapetów, drzwi, instalacji elektrycznej, instalacji grzewczej, podwieszanie sufitów wraz z montażem lamp.

Wartość otrzymanych środków 55.889,60 zł

Wartość wykorzystanych środków 53.767,90 zł

1. Remont sali terapii zajęciowej oddział Piłka polegający na na szpachlowaniu, malowaniu, wymiany elektryki, położenie wykładziny niepalnej na podłogach, wymiana parapetów, drzwi, instalacji elektrycznej, instalacji grzewczej, podwieszanie sufitów wraz z montażem lamp.

Wartość otrzymanych środków 47.985,93 zł

Wartość wykorzystanych środków 46.450,73 zł

1. Remont WC przy pokojach mieszkańców oddział Zamyślin (10 pokoi) polegający na wymianie glazury i terakoty na ścianach i podłodze, szpachlowanie i malowanie sufitu, wymiana instalacji kanalizacyjnej, grzewczej, elektrycznej, wymiana drzwi, armatury łazienkowej

Wartość otrzymanych środków 156.908,03 zł