Nabór wniosków O PRZYZNANIE BEZROBOTNEMU ŚRODKÓW NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ w ramach Funduszu Pracy (bez ograniczeń wiekowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie
ogłasza nabór wniosków
O PRZYZNANIE BEZROBOTNEMU ŚRODKÓW NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI  GOSPODARCZEJ
w ramach Funduszu Pracy.

Maksymalna wysokość dofinansowania wynosi 18.000,00 zł.

Informuje się, że zasady udzielania dotacji zawarte są w Zasadach przyznawania bezrobotnym, absolwentom CIS, absolwentom KIS lub opiekunom środków na podjęcie działalności gospodarczej przez Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie (Załącznik Nr 1 do Zarządzenia nr 6A/2022 Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy  w Międzychodzie z dnia 13 lipca 2022 r.).

Zasady dostępne w załącznikach do pobrania.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.

Kompletne wnioski prosimy składać  za pośrednictwem poczty tradycyjnej, w siedzibie tutejszego Urzędu bądź elektronicznie poprzez platformę ePUAP.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem:
95 748 80 25 - Anna Bąbala

Szczegóły i załączniki: https://miedzychod.praca.gov.pl/strona-glowna//-/asset_publisher/2BQmj22hVFsu/content/19554024-nabor-wnioskow-o-przyznanie-bezrobotnemu-srodkow-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej-w-ramach-funduszu-pracy-bez-ograniczen-wiekowych-