Zmiana rozkładu jazdy PKS Poznań S.A.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Sieraków i Kwilcz,

informujemy, iż zgodnie z decyzją związku powiatowo-gminnego pn. „Wielkopolski Transport Regionalny”, organizującego połączenia autobusowe realizowane przez spółkę PKS Poznań S.A., m.in. na terenie Powiatu Międzychodzkiego, od dnia 1.09.2021 r. nastąpi zmiana przebiegu linii komunikacyjnej Międzychód- Poznań oraz Sieraków- Poznań. Od tego dnia na wymienionych poniżej przystankach komunikacyjnych nie będzie realizowana odprawa pasażerów:

Przystanek

Sieraków

Lutom

Lutom I

Lutom, Leśn.

Lutomek

Sieraków, ul. Wroniecka (ZS)

Kwilcz

Mościejewo

Niemierzewo

Od 1.09.2021 r., dotychczasowe połączenia autobusowe, przebiegające przez powyższe miejscowości,  kursować będą trasą Sieraków- Grobia- Sośnia/Upartowo- Kwilcz.

Ponadto od dnia 1.09.2021 r., zawieszone zostaje połączenie relacji Poznań- Międzychód
o godzinie 8:15.

W razie jakichkolwiek uwag, prosimy o kontakt z organizatorem przewozów, tj. Wielkopolski Transport Regionalny lub za pośrednictwem przewoźnika,
tj. spółki PKS Poznań S.A.