Konferencja branżowa pt. „Plan Rozwoju Sportu i Turystyki w Powiecie Międzychodzkim"

Już we wtorek, 24 listopada 2020 r. zapraszamy na konferencję branżową „Plan Rozwoju Sportu i Turystyki w Powiecie Międzychodzkim". Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Komisji Europejskiej, patronat honorowy nad wydarzeniem objął Tomasz Wiktor – Prezes Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, a całość transmitowana będzie online na żywo na naszym facebooku.

Konferencja ma stanowić swego rodzaju platformę wymiany poglądów i doświadczeń na temat optymalnego wykorzystywania istniejącego potencjału powiatu oraz prezentacji nowych koncepcji dotyczących wykreowania nowego wizerunku Powiatu Międzychodzkiego. Wszystko to w oparciu o markowe produkty sportowe i turystyczne.

Co ważne, celem konferencji jest wypracowanie przesłanek do wdrożenia i monitorowania planu rozwoju sportu i turystyki w Powiecie Międzychodzkim. Przedstawione podczas konferencji prezentacje będą w wielu aspektach nawiązywać do koncepcji „Europejski Zielony Ład", a wypracowane wnioski powinny odnosić się do neutralności klimatycznej turystyki w wymiarze regionalnym.

Plan konferencji:

10:00-10:15

Otwarcie konferencji – Rafał Litke (Starosta Międzychodzki)

10:15-10:30

Wprowadzenie – Tomasz Wiktor (Prezes Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej)

10:30-10:45

Jarosław Styperek (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu)

- ogólne założenia planu rozwoju sportu i turystyki w Powiecie Międzychodzkim

10:45-11:00

Joanna Poczta (Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu)

- struktura planu rozwoju sportu i turystyki w Powiecie Międzychodzkim

11:15:11:30