Podziękowanie dla Tadeusza Głogowskiego z okazji przejścia na emeryturę

/zdjęcie powyżej przedstawia Inspektora Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Tadeusza Głogowskiego/

Dziś w związku z przejściem na emeryturę, uroczyste podziękowania złożyliśmy Tadeuszowi Głogowskiemu. Pan Tadeusz przepracował w Starostwie od początku powstania Powiatu Międzychodzkiego na stanowisku  Inspektora Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa łącznie 21 lat.

Koledze Tadeuszowi serdecznie dziękujemy za lata owocnej współpracy i życzymy mile spędzonych chwil pełnych radości na nowym etapie życia!

/zdjęcie powyżej przedstawia od lewej: Inspektora Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Tadeusza Głogowskiego, Starostę Międzychodzkiego Rafała Litke oraz Inspektora ds. Kadr Lidię Wódkiewicz/