Wręczenie Stypendiów Pomostowych Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości

W dniu 28 grudnia 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Międzychodzie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Pomostowych Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości, której koordynatorem jest Stowarzyszenie Nowy Międzychód.

W uroczystości udział wzięli Starosta Julian Mazurek, Wicestarosta Jędrzej Schubert oraz władze stowarzyszenia w osobach Prezesa Krzysztofa Suszki oraz Wiceprezesa Ryszarda Suleja.

Stypendystkami czwartej już edycji programy zostały Panie Zuzanna Napierała oraz Paulina Sarbak, które z rąk zaproszonych gości odebrały pamiątkowe nominacje. W uroczystości ponadto udział wzięła Pani Weronika Kinal, studentka prawa, stypendystka pierwszej edycji programu, która podzieliła się swoimi doświadczeniami oraz korzyściami wynikającymi z udziału w systemie wsparcia stypendialnego.

Program Stypendiów Pomostowych realizowany jest w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Narodowym Bankiem Polski, Fundacją Wspomagania Wsi oraz Stowarzyszeniem Nowy Międzychód.