XV Międzypowiatowe Targi Edukacji i Pracy w Szamotułach
27 marca 2020 r.

Dzięki gościnności sąsiedniego powiatu szamotulskiego powiat międzychodzki po raz pierwszy uczestniczyć będzie w targach edukacji i pracy w Szamotułach

.Zapraszamy na XV edycję Targów Edukacji i Pracy, które w tym roku przyjmą szerszą konwencję i obejmą swym zasięgiem dwa powiaty: Powiat Szamotulski i Powiat Międzychodzki.
Międzypowiatowe Targi Edukacji i Pracy – bo taką nazwę przyjęli organizatorzy, którymi są Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach i Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie wraz ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach oraz Zespołem Szkół Nr 3 i 2 w Szamotułach - odbędą się w dniu 27 marca 2020 r. w godzinach od 9.00 do 13.00 w Hali Nałęcz przy Zespole Szkół Nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach.

Wzorem minionych lat organizatorzy zapewniają każdemu z Wystawców: miejsce wystawiennicze ok. 4 m², stół, dwa krzesła oraz gniazdo 230V. Warunkiem przystąpienia do udziału przez Wystawcę w targach jest przesłanie wypełnionego kwestionariusza zgłoszeniowego i przesłanie go do dnia 6 marca 2020r. na adres Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie ul. 17 Stycznia 143, 64- 400 Międzychód (z dopiskiem na kopercie zgłoszenie na targi), bądź pocztą elektroniczną na adres: pomi@praca.gov.pl

Osoba do kontaktu:   Maria Tunkel  tel. 95748-8025

m.tunkel@miedzychod.praca.gov.pl

Ze względu na ograniczoną liczbę stoisk, Organizatorzy w pierwszej kolejności będą przyjmowali zgłoszenia Wystawców deklarujących posiadanie aktualnych ofert pracy. Ostateczna lista Wystawców zostanie opublikowana na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Szamotułach i Międzychodzie oraz na stronie powiatu szamotulskiego i międzychodzkiego. Uczestnictwo w przedsięwzięciu jest bezpłatne.
Pracodawcy zainteresowani prezentacją indywidualną swojej firmy w czasie trwania Targów, będą mieli możliwość zabrania głosu i dokonania autoprezentacji. Forma dowolna, wcześniej ustalona z organizatorem.
Wystawca do dnia 06.04.2020 r., zobowiązany jest do przekazania w formie pisemnej sprawozdania, wg załączonego wzoru, dotyczącego efektywności uczestnictwa w Targach. Sprawozdanie stanowić będzie źródło danych statystycznych dla opracowań własnych PUP w Międzychodzie

Jednocześnie informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy w Szamotuły przyjmuje zgłoszenia od wystawców z terenu powiatu szamotulskiego:

Kategoria Wystawcy

Osoba do kontaktu

Adres poczty elektronicznej, nr tel.

Pracodawcy

Lucyna Koszot
pośrednik pracy

lkoszot@szamotuly.praca.gov.pl