Podkoziołek w Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach

W ostatni dzień karnawału 25 lutego 2020 r. w Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach zorganizowano zabawę ostatkową przed nadchodzącym okresem Wielkiego Postu.

Licznie przybyli Mieszkańcy słodko i tłusto pożegnali karnawał.

Zabawa rozpoczęła się w pięknym i niezwykle widowiskowym pokazem tańca towarzyskiego w wykonaniu pary tanecznej ze Szkoły Tańca ,,Lorenzo” z Wronek. Tancerze Klaudia i Kacper zaprezentowali się w dwóch stylach tanecznych: standardowym i latynoamerykańskim.

Pączki, chrusty, klery i golonka po bawarsku królowały tego dnia na stołach. Wszystkie kalorie zostały natychmiast spalone, podczas skocznych utworów w wykonaniu zaprzyjaźnionych muzyków Pana Piotra Siejakowskiego z Poznania i Pana Jerzego Kajdy z Pniew.

Również młodzież ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Międzychodzie nie pozwoliła nikomu siedzieć.

Zabawom, tańcom, dobrego humoru i śmiechu nie było umiaru.