"Nie daj szansy AIDS"

Pod takim hasłem przebiegał etap powiatowy wojewódzkiego konkursu na temat profilaktyki HIV/AIDS.

Celem konkursu było wykonanie memu internetowego dotyczącego profilaktyki HIV/AIDS.

Konkurs skierowany był do młodzieży Szkół ponadpodstawowych województwa wielkopolskiego.

Do etapu powiatowego przekazano 6 prac, z których komisja wytypowała laureata, którym jest Szymon Borowski z Zespołu Szkół w Sierakowie.

Ponadto Komisja przyznała 3 równorzędne drugie miejsca uczniom:

- Darii Cichej z Zespołu Szkół nr 2 w Międzychodzie

- Jakubowi Bykowskiemu z Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie

- Jakubowi Krówce z Zespołu Szkół Technicznych w Międzychodzie

Laureat pierwszego wraz z opiekunem, będzie uczestniczyć w uroczystym podsumowaniu konkursu etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 28 listopada br., w kinie MUZA ul. Święty Marcin w Poznaniu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach prozdrowotnych, promujących zdrowie!

/pliki/powiatmiedzychodzki/pliki/Informacja%20do%20prasy%20nt_konkursu.doc