youtube

Turniej Kadr Powiatów Strefa Pozańska

Wyselekcjonowani piłkarze z roczników 2009 i 2010, 6 listopada rywalizowali na boiskach akademii Lecha Poznań w Popowie, w szkoleniowo selekcyjnym turnieju kadr powiatów organizowanym przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Najzdolniejsi zawodnicy z powiatu międzychodzkiego zaprezentowali się bardzo dobrze na tle całej strefy Poznańskiej, należy wyróżnić cały zespół ze godne reprezentowanie i wysoki poziom gry! Turniej miał formę czysto szkoleniowo- selekcyjną, dlatego nie były prowadzone tabele, najważniejsza była gra w piłkę, a poziom turnieju był bardzo wysoki. Ogromna radość z gry i rywalizacji w turnieju oraz duma z bycia reprezentantem Powiatu Międzychodzkiego towarzyszyła piłkarzom przez cały dzień zmagań sportowych. Zawodnicy z powiatu międzychodzkiego prowadzeni byli przez trenera kadry powiatu Mateusza Grzelę. Młodzi adepci piłki nożnej na co dzień trenują w drużynach MKS WARTA Międzychód, SKS WARTA Sieraków i Orzeł Łowyń widać, że szkolenie w klubach jest co raz lepsze, a umiejętności indywidualne zawodników mogą imponować.

Zawodnicy Kadry Powiatu dwa razy w miesiącu uczestniczą w dodatkowych treningach, dzięki czemu podnoszą swoje umiejętności piłkarskie, a także zawierają nowe znajomości.

Stroje dla kary Powiaty ufundowane zostały przez Powiat Międzychodzki, dzięki czemu uczestnicy prezentują nie tylko elegancki i wysoki poziom piłkarski, ale także pięknie wyglądają!