Spotkanie z Dyrektorami Placówek Oświatowych oraz podziękowania dla nauczycieli kończących pracę zawodową

Dziś w Starostwie Powiatowym w Międzychodzie odbyło się spotkanie nauczycieli, którzy z końcem minionego roku szkolnego zakończyli pracę zawodową.  Podczas spotkania Starosta Rafał Litke podziękował nauczycielom za wieloletnią pracę i trud włożony w kształtowanie postaw młodych ludzi.

W roku szkolnym 2018/2019 pracę zakończyły dwie nauczycielki z Zespołu Szkół Technicznych w Międzychodzie: Pani Bożena Stasik oraz Pani  Elżbieta Mysiak, które w trakcie długoletniej pracy służyli swoją wiedzą i doświadczeniem wielu pokoleniom uczniów. Przybyłe na uroczystość Panie nauczycielki odebrały z rąk Starosty podziękowania oraz upominki.

W ramach Dnia Edukacji Narodowej Starosta międzychodzki Rafał Litke wraz z Dyrektorem PCUW Dariuszem Nowakiem spotkali się z dyrektorami szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Międzychodzki. Jest to okazja do podsumowań i oceny funkcjonowania powiatowej oświaty.

Pan Starosta złożył dyrektorom serdeczne podziękowania za kolejny rok pracy i życzył wszelkiej pomyślności oraz wręczył dyrektorom nagrody.