Wojewoda Wielkopolski dnia 27 września 2019r., poinformował Powiat, że decyzją Ministra Finansów otrzymaliśmy środki w wysokości 360 tys. zł, które zostaną przeznaczone na remont DPS.

W Łężeczkach zostanie przeprowadzona termomodernizacja budynku głównego – polegająca na wymianie okien drewnianych dachowych w pokojach mieszkańców Domu i w pokojach dziennego pobytu wraz z dociepleniem ścian w pokojach „szczytowych”.

Dom Pomocy Społecznej Piłka Zamyślin – modernizacja polega na wyłożeniu ścian i podłóg łatwo zmywalną powierzchnią i wyposażenie w odpowiednie meble i sprzęt. Modernizacja pomieszczenia i przystosowanie na salę rehabilitacyjną – budowa nowej instalacji elektrycznej, wyłożenie podłogi płytkami ceramicznymi, nowe tynki na ścianach i suficie, nowa instalacja elektryczna , drzwi oraz zakup specjalistycznego sprzętu.