youtube

III EDYCJA TURNIEJU PIŁKARSKIEGO MIĘDZYCHÓD CUP 2019

 

Zwycięzcami poszczególnych kategoriach były zespoły

Juna Trans Stare Oborzyska - kobiety seniorki

Sokół Pniewy - chłopcy orliki 2008

Podczas dwudniowych zmagań o cenne puchary i nagrody, rywalizowało ok.230 zawodniczek i zawodników z ościennych województw, powiatów czy też gmin. W imieniu organizatorów, wielkie podziękowania ślemy firmie Selenka, Radwan-Sport, MOSTiR , spikerowi, mediom min.wieści międzychodzkie, tygodnik międzychodzki, peryferia futbolu, futbolowopmi i wszystkim osobom, odpowiedzialnym za organizacje turnieju.

KP Warta Sieraków - chłopcy żaki 2010

Oto wyniki końcowe:

Żaki 2010:

 1. KP WARTA SIERAKÓW - 12

2. AP WARTA MIĘDZYCHÓD - 9

3. AP WARTA GIRLS MIEDZYCHÓD - 4

4. SOKÓŁ PNIEWY - 3

5. AP WARTA II GR.NAB.MIĘDZYCHÓD - 1

Decydujący mecz o 1 miejscu KP Warta Sieraków - AP Warta Międzychód  3:1

 

Wyróżniono następujących zawodników w tej kategorii:


Najlepszy bramkarz - Jakub Najdek [AP Warta]  

Najlepszy strzelec - Jakub Królak 12 bramek [KP Warta Sieraków]

Najlepszy zawodnik - Wojciech Kaczmarek [Sokół Pniewy]

Orliki 2008  

1.     SOKÓŁ PNIEWY - 18

2.     AP WARTA GORZÓW – 13

3.     WARTA SIERAKÓW - 13

4.     WARTA MIĘDZYCHÓD - 6

5.     ORZEŁ ŁOWYŃ  - 6

6.     FAVORY GORAJ   - 4

7.     WLKP KOMORNIKI - 1

 

Decydujący mecz o 1 miejscu ; Sokół Pniewy - AP Warta Gorzów 2:1

 Wyróżniono następujących zawodników w tej kategorii:

Najlepszy bramkarz – Mateusz Dubrowski [KP Warta Sieraków]

Najlepszy strzelec – Konrad Golisz  [Sokół Pniewy] – 20 bramek! 

Najlepszy zawodnik – Filip Królik [AP Warta Gorzów]

 

Seniorki kobiety

1.     JUNA TRANS ST.OBORZYSKA – 14 [4 zw - 2 rem - 0 por]

2.     HETMAN RECZ – 13   [4-1-1]

3.     NOTEĆ GĘBICE – 12  [4-0-2]

4.     AP WARTA MIĘDZYCHÓD – 5 

5.     WARTA WOMEN ŚREM – 5

6.     CZARNI ŻAGAŃ – 5

7.     GROM CZACZ – 3

 Nasze piłkarki mimo braków kadrowych, zanotowały bilans 1 zw-2 rem-3 porażki, te ostatnie z pierwszą trójką turnieju. W końcowym rozrachunku, zajęły miejsce tuż za podium, czyli o jedno miejsce niżej, niz miało to miejsce rok temu.

 

Decydujące mecze o miejsca na podium;

Hetman Recz - Noteć Gębice  1:0

Juna Trans St.Oborzyska - Noteć Gębice  2:0

Juna Trans St.Oborzyska - Hetman Recz  1:0

Hetman Recz - Czarni Żagań 1:1 !

Juna Trans St. Oborzyska - Warta Śrem 0:0

Juna Trans St.Oborzyska - Grom Czacz  1:1

Wyróżniono następujące zawodniczki w tej kategorii:

NAJLEPSZA BRAMKARKA – Sandra Guzik [Noteć Gębice]

NAJLEPSZA STRZELCZYNI – Dominika Chabiniak [Czarni Żagań]

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA – Nikola Kortus [Juna Trans]

 

WARTA MIĘDZYCHÓD