MKS Warta Międzychód
na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej
Balaton Trofea na Węgrzech

W dniach 24-28 czerwca 2019 drużyna MKS Warta Międzychód rocznik 2004/05 wystąpiła w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Balaton Trofea na Węgrzech. Zespół trampkarzy zaprezentowały się bardzo dobrze zajmując szóste miejsce na 25 drużyn w kategorii U15. Drużyna złożona z zawodników rocznika 2004 i 2005 ukończyła turniej na miejscu 6 po rozegraniu 7 meczy 4 zwycięstwa i 3 porażki. Warta Międzychód była jednym z wielu reprezentantów Polski, w imprezie udział brały także drużyny z Czech, Słowenii, Chorwacji, USA, Słowacji, Bośni i Hercegowiny i Węgier, łącznie 110 drużyn i ponad 2000 zawodników.

Poza turniejem w trakcie odpoczynku zawodnicy nawiązywali nowe znajomości z zawodnikami z innych krajów, a także korzystali uroków Siófok rozkoszując się kąpielami w Balatonie. Możliwość poznania innej kultury, rywalizacja z drużynami z innych krajów i ogromny bagaż doświadczeń zostaną na zawsze w pamięci wszystkich zawodników.

Trenerzy i cały klub sportowy MKS WARTA Międzychód chciałby serdecznie podziękować ludziom, bez których ten wyjazd nie byłby możliwy: Rodzicom wszystkich zawodników z roczników 2004/2005. A także: Starostwu Powiatowemu w Międzychodzie, zarząd MKS WARTA Międzychód, Santander bank, Zakład instalatorstwa i pomiarów elektrycznych Jacek Wylegała, Instalko, Ryszard Stasiak Energobud, MLashes, drużynie seniorów, Vitasport Gdynia i każdemu kto przyczynił się do wyjazdu. Największe podziękowania należą się wszystkim zawodnikom, za zaangażowanie walkę, poświęcenie i godne reprezentowanie klubu MKS WARTA Międzychód.

Cieszymy się, że jako Powiat Międzychodzki możemy przyczynić się do wspierania młodych sportowców na drodze ich kariery!!

Serdecznie gratulujemy i życzmy kolejnych sukcesów!