Dnia 19 maja 2019 r. na  Strzelnicy sportowej SKORPION wyłoniono „Najlepszego Lisiarza Powiatu Międzychodzkiego” w sezonie 2018/2019.

W  dniu 19  maja  2019 roku  na  Przedlesiu  odbyła  się  kolejna  edycja  zawodów w strzelectwie myśliwskim o „Puchar  Starosty  Międzychodzkiego”. Uczestnikami  zawodów byli zawodnicy  z kilku  województw.  Ponadto podczas   zawodów   strzeleckich odbyło  się  uroczyste  wręczenie      pucharów  oraz  nagród  dla  wyłonionego w sezonie  2018/2019 ”Najlepszego  Lisiarza Powiatu  Międzychodzkiego” oraz  „Najlepszych Lisiarzy  Kół  Łowieckich”, uczestniczących  w Programie   odbudowy  populacji  zwierzyny  drobnej w  Powiecie  Międzychodzkim.

Na  podstawie  prowadzonej  przez   koła  łowieckie  imiennej  ewidencji  pozyskanych  lisów  i drapieżników    w  sezonie  2018/2019:

„  Najlepszym  Lisiarzem  Powiatu   Międzychodzkiego”  w  sezonie  łowieckim  2018/2019

został   Andrzej  Koniczny - Koło  Łowieckie „Czajka”

Ponadto  wyróżniono  “ Najlepszych  Lisiarzy”   pozostałych Kół  Łowieckich  biorących  udział w  programie :

Marcin Kadziszewski  Koło Łowieckie   “Słonka”

Przemysław Kaczmarek  Koło Łowieckie   “Ponowa”

Filip Kucharz  Koło Łowieckie  “Diana”

Ryszard  Matalewski Koło  Łowieckie “Ryś”

Dariusz  Judek  Koło Łowieckie “Bażant”

Łukasz  Weber  Koło  Łowieckie   “Lis”

Marcin  Buliczak Koło  Łowieckie  “Daniel”

Zbigniew  Minge  Koło  Łowieckie  “Dzik”