UWAGA!!!!
OD PONIEDZIAŁKU DZIAŁA SYSTEM KOLEJKOWY W WYDZIALE KOMUNIKACJI
🚗🚗🚗

W związku z licznymi sugestiami mieszkańców, spełniając ich oczekiwania Starostwo Powiatowe w Międzychodzie informuje, że z dniem 15 kwietnia 2019 roku wprowadzony został system zarządzania kolejką do załatwienia wszelkich spraw w Wydziale Komunikacji związanych z rejestracją pojazdów i uprawnieniami do kierowania pojazdami.
Wdrożenie systemu kolejkowego ma na celu usprawnienia obsługi klienta poprzez elastyczne zarządzanie ruchem klientów. Dodatkową zaletą systemu kolejkowego jest możliwość zarezerwowania kolejki przez Internet. Dzięki tej funkcji mieszkańcy powiatu mogą zaplanować z wyprzedzeniem wizytę w Wydziale Komunikacji na konkretny dzień i godzinę. Mamy nadzieję, że wprowadzane zmiany znacznie poprawią jakość obsługi naszych klientów a przede wszystkim skrócą czas oczekiwania na załatwienie sprawy
Więcej informacji na stronie www.powiatmiedzychdzki.pl w zakładce „Wydział Komunikacji – System kolejkowy - INSTRUKCJA”.

‼️ UWAGA - rezerwacje w internetowym Systemie kolejkowym również ruszają od dnia 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek).