Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych, członków grup nieformalnych i samopomocowych, aktywnych mieszkańców do udziału w  spotkaniu informacyjnym na temat Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara!

Podczas spotkania opowiemy o:

Konkursie Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2019 – o zasadach aplikowania, uprawnionych do składania ofert, zakresie realizowanych działań oraz wypełnianiu wzoru oferty

tworzeniu projektów i pozyskiwaniu środków na działania społeczne.

Spotkanie odbędzie się w :

12.04.2019 godz. 10:00 – Gminne Centrum Pomocy Środowiskowej im. Jana Pawła w Grodzisku Wielkopolskim (ul. Powstańców Chocieszyńskich 23f, Grodzisk Wielkopolski)

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmuje Magdalena Wróblewska pod numerem telefonu 65 520 78 86 lub mailowo magdalena.wroblewska@pisop.org.pl .

Przypominamy także o możliwości konsultowania projektów z doradcami Centrum PISOP.

Serdecznie zapraszamy!

Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara organizowany jest w ramach projektu „Wielkopolska Wiara” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.