LUBOŃ CUP ORAZ ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ ORLIKÓW

PRZYZWOITA GRA NA LUBOŃ CUP NASZYCH MŁODSZYCH DZIEWCZYN

KOŃCZYMY TURNIEJ NA 7 MIEJSCU.

ZOSIA GROMADECKA ZOSTAŁA NAJLEPSZYM STRZELCEM TURNIEJU!

Zespół zagrał w składzie:

Triebs, Skrzypczak, Talarek, Oknieńska, Jarnut, Jambor, Matuszek, Walkowiak, Gromadecka

Trener – Mariusz Ratajczak

Oto wyniki naszego zespołu i końcowe rozstrzygnięcia turnieju:

Gr.C

Kaja Opoczno – AP Warta 3:1 Zosia Gromadecka

Leijdis Luboń – Orzeł Lipno 3:0

Orzeł Lipno – AP Warta 1:4 Nikola Talarek, Wanesa Jambor, Zosia Gromadecka x2

Leijdis Luboń – Kaja Opoczno 4:0

Kaja Opoczno – Orzeł Lipno 4:1

Leijdis Luboń – AP Warta 3:0

Mimo porażki, rozgrywamy chyba swój najlepszy mecz i jeden z lepszych podczas tego turnieju. Był to momentami zażarty pojedynek, ale górą były faworytki, gospodynie turnieju, które jak się później okaże triumfowały w całym turnieju. Szkoda zmarnowanych okazji bramkowych w tym meczu, ale w futbolu póki co, liczą się bramki. Zajecie 3 miejsca w grupie z 3 pkt, dało nam awans do ćwierćfinałów, gdzie słabych drużyn już nie było. Awans uzyskiwały najlepsze dwa zespoły z grup + najlepsze dwa zespoły z 3 miejsc , czyli AP Warta i Zjednoczeni. Reszta zespołów grała o miejsca 9-12.

W półfinale, nasz zespół [najmłodszy nie licząc Gromu i Lipna], całkowicie zapomniał o dyscyplinie na boisku, co wykorzystały, będące chyba zaskoczone tym faktem rywalki, które fizycznie przerastały nasze zawodniczki i wygrały niespodziewanie pewnie. Została nam rywalizacja o miejsca 5-8, gdzie zagrały wszystkie zawodniczki i w efekcie kończymy turniej na dobrym 7 miejscu. Trzeba przyznać, że 8 zespołów , które awansowały ze swych grup, były najlepszymi zespołami w tym turnieju, gdzie rywalizowano w roczniku 2004-młodsze [z możliwością gry jednej zawodniczki 2003].

Z dobrej strony oprócz Zosi Gromadeckiej, zaprezentowały się nowe zawodniczki Oliwia Jarnut i Wanesa Jambor, a i reszta zawodniczek, godnie reprezentowały nasz zespół, klub, powiat i miasto.

GR.C

1. Leijdis Luboń - 9 10;0*

2. Kaja Opoczno – 6 7;6*

3. AP Warta Girls – 3 4;7*

4. Orzeł Lipno – 0 2;11

ĆWIERĆFINAŁY o miejsca 1-8

Polonia Poznań – AP Warta 3:0 Zbyt łatwo rywalki zdobywały bramki, a wynik został ustalony już 3 minucie meczu!

Leijdis II Luboń – GSS Grodzisk 1:0

AF Ladies Turek – Kaja Opoczno 2:1

Leijdis Luboń – Zjednoczeni Kaczory 2:0

PÓŁFINAŁY o miejsca 5-8

GSS Grodzisk Wlkp – AP Warta 7:1 Zosia Gromadecka - Najsłabszy mecz na turnieju naszego zespołu.

Kaja Opoczno – Zjednoczeni Kaczory 2:0

PÓŁFINAŁY o miejsca 1-4

Leijdis Luboń – AF Ladies Turek 3:0

Leijdis II Luboń – Polonia Poznań 2:1

MECZE FINAŁOWE O POSZCZEGÓLNE LOKATY

Mecz o 11 miejsce:

Grom Czacz – Orzeł Lipno 1:0

Mecz o 9 miejsce:

Lipno Stęszew – Juna Trans St.Oborzyska 0:0

[Lipno 9 lokata, rozstrzygnęło wyższe miejsce w grupie]

Mecz o 7 miejsce;

AP Warta – Zjednoczeni Kaczory 3:1 Zosia Gromadecka x3

Mecz o 5 miejsce;

Kaja Opoczno – GSS Grodzisk Wlkp 3:1

Mecz o 3 miejsce;

AF Ladies Turek – Polonia Poznań 3:0

Mecz o 1 miejsce;

Leijdis Luboń – Leijdis II Luboń 0:0 k. 3:2

ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ ORLIKÓW DLA ZJEDNOCZONYCH PRZYTOCZNA

W turnieju dla dzieci rocznika 2009 i młodsi , nie licząc wspomnianych zwycięzców, udział wzięły wyłacznie zespoły z naszego powiatu min SKS Warta Sieraków, AP Warta Girls Międzychód i MLKS Warta Międzychód. Był to pierwszy turniej piłkarski na nowej hali sportowej w Sierakowie.

Oto końcowa tabela turnieju

1. Zjednoczeni Przytoczna - 12

2. Warta 2009 Sieraków  - 11

3. Warta 2010 Sieraków - 7

4. Warta 2009 Międzychód - 6

5. Warta Gr.Naborowa M/chód - 2

6. AP Warta Orliczki M/chód - 1

Turniej zorganizowany w fajnej atmosferze, przez sierakowski klub i OSiR, przyniósł młodym adeptom sporo emocji, a gra młodych dziewczyn, zdobiła ten turniej, zadziwiając licznych kibiców.