Podsumowanie Konkursu Fotograficznego „Krajobrazy Puszczy Noteckiej”

Dziś odbyło się uroczyste spotkanie VIII już edycji Konkursu Fotograficznego „Krajobrazy Puszczy Noteckiej” zorganizowanego przez Nadleśnictwa Międzychód, Sieraków, Karwin, Skwierzyna, Oborniki, Potrzebowice, Wronki, Krucz z Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Notecka” oraz przy wsparciu Powiat Międzychodzkiego i Gminy Międzychód.

Nadesłane fotografie przedstawiały krajobrazy Puszczy Noteckiej, a uczestnicty startowali w dwóch kategoriach: szkoły i open.

Łącznie wyróżnionych zostało 15 uczestników. uroczystość uświetniona była występem uczestników Studia Piosenki z Międzychodu. Nagrody wraz Nadleśniczym Edwardem Buśko oraz Piotrem Bielanowskim  wręczał Starosta Rafał Litke oraz Wiceburmistrz Międzychodu Rafał Ciszewicz.

Wyniki na stronie Nadleśnictwa Międzychód: wyniki